.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0324 515 3203===0545 515 3203
 Mail Adresi = faturacettgmail.com
 
 
 Sık Sorulan Sorular
tl yükleme, türkcell paketleri, türkcell paket yükleme, avea paket yükleme, vodafone paket yükleme, kontor yükleme siteleri,
  
Sık Sorulan Sorular / Sık Sorulan Sorular
Sistemimiz Hakkında Merak Ettiğiniz Bazı Konular

Bayilik talebim ne kadar suumlrede onaylanır ?

Bayilik talebiniz bayi alım depertmanlarımız tarafından incelendikten sonra değerlendirilip uygun goumlruumllduumlğuuml taktirde guumln iccedilerisinde maksimum 1 saat iccedilinde onaylanıp tarafınıza bildirilecektir.

Bayiniz olmak iccedilin Uumlcret , Evrak veya Belge gereklimidir ?
Firmamız bayisi olmak iccedilin herhangi bir şekilde uumlcret belge veya evrak talep edilmemekle birlikte sadece sadece quotBayii Kayıtquot formumuzu doldurmanız kafidir.

Kontoumlr transfer etmeye nasıl başlayabilirim ?

Sistemimiz uumlzerinden kontoumlr goumlnderebilmeniz iccedilin ilk olarak uumlyelik girişinde bulunan banka hesaplarımıza kendi hesabınızda kullanmak istediğiniz kadar nakiti havale veya eft yoluyla transfer etmeniz gerekmektedir. ( En az 20 Ytl ) Belirttiğiniz kredi miktarını hesabımıza transfer ettikten sonra uumlyelik panelinizdeki Hesap bildirimi linkinden goumlnderdiğiniz nakit miktarını belittiğiniz takdirde maksimum 15 ila 30 dk arasında onaylanır. Onaylıktan sonra otomatik olarak goumlnderdiğiniz nakit kadar kredi hesabınıza yuumlklenir. Boumlylelikle uumlyelik panelinizdeki quotKontoumlr Goumlnderquot linkinden dilediğiniz miktarda kontoumlr transfer etme hakkını sahip olursunuz.

Kredi yuumlkleme işleminden sonra nasıl kontoumlr goumlnderebilirim ?
Panelinize kredi yuumlkleme işlemi tamamlıktan sonra uumlyelik panelinizdeki quotKontoumlr Goumlnderquot sekmesine tıklayarak kontoumlr goumlndermek istediğiniz operatoumlruumln logosuna tıkladıktan sonra kontoumlr transfer etmek istediğiniz numarayı ve miktarı girip quotGoumlnderquot sekmesine basınız. Bu işlemi gerccedilekleştirdikten sonra belirttiğiniz operatoumlr ve numaraya 1-5 dakika iccedilinde kontoumlr transferi youmlneticilerimiz tarafından otomatikmen yuumlklenecektir.

Kontoumlr transferinin gerccedilekleştiğini goumlrebilirmiyim ?
Uumlyelik panelinizin anasayfasında son 15 işleminiz yer almakta olup daha evvelki transfer raporlarınızı goumlrmek iccedilin quotRaporlarquot sekmesine tıklamanız ve istediğiniz tarih aralığını belirtmeniz sonucunda guumln guumln raporlarınızı takip edebileceksiniz. Bunun yanısıra 3 seccedilenekle quot Hesaba Geccedilenler - İptal Edilenler - Beklemede olanlar quot hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Hangi saatler arasında kontoumlr talebinde bulunabilirim ?

Transfer işlemlerinizi normal şartlarda Guumln iccedilinde Hafta iccedili 09:00 - 22:00 Hafta sonu 10:00-22:00 saatleri iccedilinde gerccedilekleştirebilir ve haftanın her guumlnuumlnde hizmet alabilirsiniz. Bu suumlrelerimizin uzatılması ve kısaltılması soumlz konusu durumunda guumlncel olarak panelinizden takip edilmekle birlikte benzeri durumlarda oumlzel mesaj yoluyla haberdar edileceksiniz.

Transfer işlemi ne kadar suumlrede gerccedilekleştirilir ?

VermişTalep etmiş olduğunuz transfer talepleriniz yaklaşık 1 ila 5 dakika iccedilerisinde talep ettiğiniz sim kart numarasına yuumlklenecektir. Bununla birlikte herhangi bir operatoumlr kaynaklı yavaslıklardan Firmamız sorumlu olmayıp bu durumlarda tarafınıza bilgi verilecektir.

Kredi Yuumlkleme Oumldemeleri Hangi Kanallarla Yapılır ?

Bulunduğumuz an itibariyle oumldemelerinizi Yapı Kredi Bankası ve İş Bankasından Havale veya Eft yolu ile yapabilirsiniz. Ptt havalesi - Kredi Kartı ve diğer oumldeme şekillerinden kısa bir suumlre sonra tarafınıza bildirilecektir.

Kontoumlr fiyatlarında değişiklik olursa ?
Firmamız ve Sistemimizde kontoumlr fiyatlarında herhangi bir değişiklik olması durumunda toplu olarak tuumlm bayilerimiz mutlaka oumlzel mesaj veya duyuru yoluyla haberdar edileceklerdir. Duyuru ve mesajlarınızı takip etmek sorumluluğu altında olup Firmamız hiccedilbir şekilde sorumlu tutulamaz. Fiyat ve sistem uumlzerindeki herhangi bir şekilde yapılan tuumlm değişikliklerden bayilerimize belirttiğimiz yolla haber verileceğiniz taahhuumlt ederiz.

Geri Oumldeme Garantisi
Bayilerimize her şekilde 100 muumlşteri memnuniyetini garanti etmekle birlikte herhangi bir aksaklık veya size ait bir sebepten dolayı geri oumldeme isteklerinizi karsılamaktadır.

Not : Geri oumldenmesini talep ettiğiniz miktar 50 Ytl nin altında olmamakla birlikte oumldemeler Pazartesi ve Cuma guumlnleri yapılacaktır.

Guumlvenlik Sistemimiz
Firmamız sahip olduğu sistem guumlvenliğini sağlamanın yanısıra birllikte ccedilalıştığımız bayilerimizinde guumlvenliğini sağlamakla yuumlkuumlmluumlduumlr. Sisteme yapılan buumltuumln girişlerinizde İp Tarih ve saat kayıtları alınıp guumlvenlik sekmesinde bayilerimize goumlsterilirler.

Diğer Sorular
Sistemimiz ve işleyiş şekilleri hakkında herhangi bir şekilde yanıt alamadığınız soruları guumln iccedilerisinde Buraya Tıklayarak verdiğimiz adres - msn - mail ve telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
CET KONTÖR © 2008
tasarım ve programlama
V.2016